Śrem: Zagryzione zwierzęta w mini ZOO! Czy to był wilk?

Śrem: Zagryzione zwierzęta w mini ZOO! Czy to był wilk?

Szymon Mądry

Share on facebook Share on google Share on twitter Share on linkedin

Na naszą skrzynkę odbiorczą dostaliśmy niepokojące sygnały dot. Parku Powstańców Wlkp. w Śremie, gdzie dochodzi do dziwnych zdarzeń, a mieszkańcy przestrzegają siebie wzajemnie by tam nie chodzić.

Park Miejski im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie to jedno z bardziej uczęszczanych miejsc przez mieszkańców miasta. Można tam pospacerować, dzieci mogą się pobawić na placu zabaw, dorośli poćwiczyć na siłowni, a dodatkowo można podziwiać zwierzęta w ZOO.

Ostatnimi dniami dochodzą bardzo niepokojące sygnały, a dotyczą zagryzionych zwierząt w śremskim ZOO.

Jak piszecie do Nas, że: “Zwierzęta w mini ZOO zostały pozagryzane, a winnym jest niby pies husky, który został złapany i zawieziony do schroniska. Ale do pogryzienia znowu doszło!”

Ostrzeżenia są przesyłane miedzy sobą, ponieważ “Każdy chyba potrafi odróżnić wilka od psa husky.”

Zastanawiające jest to, jeżeli faktycznie był to pies to musiał sobie poradzić z ogrodzeniem, które było postawiane by zapewnić bezpieczeństwo zwierzętom.

Dziękujemy Naszym czytelnikom za przesłanie informacji.

Podobne wpisy

2 komentarze

  1. Dzisiaj, około godz.15:00, za kanałem ulgi widzieliśmy czarnego psa goniącego sarnę. Był bardzo zawzięty, pędził za nią aż za przedszkole w Zbrudzewie. Nie widzieliśmy nigdzie jego właściciela, co wydało nam się dziwne. Po jakieś chwili wrócił i znikł. Być może to on zaatakował zwierzęta w zoo?

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.