Książki: Aleksandra Marinina "Śmierć nadeszła wczoraj" / Bonnie Kistler "Nasz dom płonie"

Książki: Aleksandra Marinina “Śmierć nadeszła wczoraj” / Bonnie Kistler “Nasz dom płonie” [KONKURS]

Kolejny miesiąc w kalendarzu z czekaniem na prawdziwą zimę… Za to mamy jesienną aurę: szaro, buro i ponuro. Co robić? Proponujemy najciekawsze propozycję książkowe.

Aleksandra Marinina, to najsłynniejsza rosyjska autorka powieści kryminalnych. Przez prawie dwadzieścia lat pracowała w milicji, gdzie zajmowała się badaniami w dziedzinie kryminologii. W 1998 roku odeszła z pracy w stopniu podpułkownika i poświęciła się wyłącznie karierze pisarskiej. Od swojego debiutu w 1991 roku napisała ponad czterdzieści pięć powieści kryminalnych.

“ŚMIERĆ NADESZŁA WCZORAJ”

Caryca rosyjskiego kryminału uderza ponownie!

W eksplozji samochodu ginie dwoje pracowników popularnego programu telewizyjnego. Niedługo potem jego prezenter, Aleksander Ułanow, otrzymuje groźbę, że wkrótce podobny los czeka także jego. Okazuje się, że zabójstwo zleciła jego żona, bez której Ułanow nie wyobraża sobie życia.

Niespodziewanie mężczyzną zaczyna się interesować milicja, prowadząca równolegle śledztwo w sprawie zabójstwa pewnej wróżbitki. Okazuje się, że między tymi dwiema sprawami może istnieć powiązanie…

Anastazja Kamieńska, która wyjaśnia sprawę tajemniczego zamachu na pracowników telewizji, oraz Tatiana Obrazcowa, śledcza badająca morderstwo wróżbitki, będą musiały połączyć swoje siły i spróbować rozplątać złowieszczą intrygę.

Aleksandra Marinina "Śmierć nadeszła wczoraj"

Bonnie Kistler. Amerykańska prawniczka i pisarka. Pracowała w dużych kancelariach prawnych i uczyła prawników pisania. Mieszka na Florydzie i w górach Karoliny Północnej. Mamy zaszczyt zaprezentować jej powieściowy debiut.

“NASZ DOM PŁONIE”

Tej poruszającej powieści długo nie zapomnisz!

Zaskakująca i pełna emocji historia o skomplikowanych relacjach i sile rodzinnych więzi.

To tylko nastoletni wybryk. Chociaż Kip wypił na imprezie trochę za dużo i spowodował wypadek samochodowy, wydaje się, że ujdzie mu to na sucho. Jednak nagle umiera jego przyrodnia siostra. Tamtego dnia Chrissy jechała razem z bratem, więc policja szybko łączy fakty, ale Kip zarzeka się, że to wszystko wyglądało inaczej.

Czy wzajemne oskarżenia sprawią, że rodzina rozsypie się na kawałki?

Bonnie Kistler "Nasz dom płonie"

Zainteresowała Ciebie któraś propozycja? Chcesz poznać sprawę tajemniczego zamachu na pracowników telewizji? A może poznać historię o skomplikowanych relacjach rodzinnych?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS obie książkę 🙂

Wystarczy napisać NAM tytuł książki, którą chcielibyście wygrać 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do środy, 12 lutego br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku naszsrem.pl, facebook Nasz Kórnik, twitterze naszsrem.pl, grupie Forum Mieszkańców Śremu, a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

 

Wygrywają następujące osoby:

(osoby, które wygrały zgodziły się na publikacje poniższych grafik)

 

 

 

 

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl

Aleksandra Marinina “Śmierć nadeszła wczoraj”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/smierc-nadeszla-wczoraj/

Bonnie Kistler “Nasz dom płonie”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/nasz-dom-plonie/

 

Regulamin konkursów:

regulamin_konkursow_ksiazkowych_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Podobne wpisy

4 komentarze

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.