Lech Poznań - Arka Gdynia, czyli mecz przyjaźni już w niedzielę [Konkurs]
||

Lech Poznań – Arka Gdynia, czyli mecz przyjaźni już w niedzielę [Konkurs]

W niedzielę, 27 sierpnia o godzinie 15:30 przy Bułgarskiej mecz przyjaźni! Rywalem Lecha Poznań będzie dobrze spisująca się od rozpoczęcia sezonu Arka Gdynia. Będziesz razem z nami? Bilety za 30 złotych!

Lech Poznań – Arka Gdynia: Przyjaźń tylko na trybunach!

W poprzednim sezonie ligowym lechici dobrze radzili sobie w pojedynkach z Arką. We wrześniu zeszłego roku przy Bułgarskiej pojawiło się prawie 40 tysięcy kibiców. Wprawdzie na INEA Stadionie padł bezbramkowy remis, jednak spotkanie rozegrane na Pomorzu zakończyło się już wysokim zwycięstwem Kolejorza. Dopiero finał Pucharu Polski przyniósł nieoczekiwaną przegraną drużyny Nenada Bjelicy.

Teraz czas zrewanżować się gdynianom za pucharową porażkę. Łatwiej o trzy punkty będzie dzięki wsparciu kibiców Kolejorza. Przyjdź i dopinguj Niebiesko-białych!

Lech Poznań – Arka Gdynia: Wygraj bilet na mecz

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z Arką Gdynia? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Która rocznica zgody obu klubów była obchodzona podczas ostatniego meczu Lecha z Arką przy Bułgarskiej?
Swoje odpowiedzi wysyłajcie wpisujcie w komentarzach (na stronie internetowej, facebooku, twitterze, google+ lub tumblr… jesteśmy prawie wszędzie ;)). Zwycięzcy otrzymają vouchery na mecz Lecha Poznań z Arką Gdynia.

Wejdziesz bez karty kibica

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

 

Kup przez internet, wchodź na mecz tylko z telefonem!

Od teraz będziesz mógł wejść na INEA Stadion przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym, nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem.

Gdzie kupisz?

Bilety i karnety kupisz przez internet na tej stronie, w kasach INEA Stadionu, a także w sklepach klubowych w Galerii Pestka, Avenida, Kupcu Poznańskim i Posnanii, a także w Kącikach Kibica w CH King Cross, Galerii Malta oraz we wszystkich Punktach Partnerskich

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu

Godziny prac kas biletowych INEA Stadionu:

poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

soboty 10:00 – 15:00

W dni meczowe:

poniedziałek – piątek od 9:00

sobota, niedziela od 10:00

Podobne wpisy

6 komentarzy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.