|

Weronika Burlaga zdała praktyczną część egzaminu na licencję w polskim żużlu

Weronika Burlaga, 18-letnia dziewczyna z Drzonku koło Dolska zdała dzisiaj praktyczną część egzaminu na licencję w polskim żużlu. W czwartek na torze w Częstochowie odbył się ostatni w tym roku egzamin na certyfikat “Ż” i 500cc. To nie tylko ewenement na skalę naszego regionu, ale również wyjątkowa sprawa w całej Polsce, gdyż na taką licencję mają ogromną szansę tylko dwie dziewczyny w naszym kraju. Oprócz naszej Weroniki, również 16-letnia Monika Nietyksza z Włókniarza Częstochowa.

Po części praktycznej odbył się egzamin teoretyczny (wyniki będą w ciągu najbliższych kilku dni), ale przeważnie jest to formalność i rzadko kiedy się zdarza, aby ktoś jej nie zdał.

Weronika Burlaga

Weronika Burlaga, która na co dzień trenuje w szkółce w Gnieźnie pochwaliła się swoim sukcesem na swoim profilu facebookowym.

JEST LICENCJA!
Jest mi niezmiernie miło poinformować ze dziś w Częstochowie zdałam praktyczna część licencji, czekamy na oficjalne informacje z części teoretycznej. Niestety złośliwość rzeczy martwych dopadła mój motocykl i do licencji musiałam podejść na motocyklu klubowym. Chciałabym podziękować, mojej rodzinie, moim sponsorom za to ze dzięki nim mogłam trenować w tym sezonie i podejść do licencji, dziękuje też klubowi i trenerowi za treningi, znajomym za pomoc przy motocyklu i osobom które mi dopingowały!

Weronika Burlaga

Podobne wpisy

5 komentarzy

  1. Z rodziny Janowskiego jakaś dziewczyna ma i bardzo się cieszę, że kolejne dziewczyny też idą w tę stronę. Tylko nic z tego nie wynika po za to bo gdzie one jeżdżą? Ale absolutnie gratulacje!

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.