Groził partnerce, że przy użyciu butli z gazem wysadzi ich mieszkanie

W noc sylwestrową policjanci z Posterunku Policji w Książu Wielkopolskim zatrzymali 31-letniego pijanego awanturnika, który odgrażał się swojej partnerce, że przy użyciu butli z gazem wysadzi ich mieszkanie. Mężczyzna w Nowy Rok obudził się i trzeźwiał w policyjnym areszcie.

31 grudnia 2020 roku, o godz. 23.00, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w miejscowości Włościejewki pijany mężczyzna wyciągnął butlę z gazem i chce wysadzić mieszkanie.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci z Posterunku Policji w Książu Wielkopolskim. Jak się okazało w jednym z mieszkań we Włościejewkach doszło do awantury. 31-letni mężczyzna, mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie, krzyczał na swoją nietrzeźwą partnerkę, która też miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Awanturnik wyciągnął z szafy butlę gazową i odgrażał się swojej konkubinie, że wywoła eksplozję całego budynku.

Wszystko wskazuje na to, że pijany mężczyzna chciał postraszyć kobietę, bowiem butla, w której miał być gaz była pusta. Agresywnego 31-latka trzeba było jednak zatrzymać i osadzić w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia tej sprawy.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.