Areszt dla 22-letniego śremianina

Areszt dla 22-letniego śremianina
Areszt dla 22-letniego śremianina
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Na wniosek śremskiej Policji i prokuratury, sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec 22-letniego śremianina, który był poszukiwany do kilku różnych spraw. Młodemu mężczyźnie, który odbywał już karę pozbawienia wolności, grozi nawet do 10 lat więzienia.

20 stycznia 2021 roku Komenda Powiatowa Policji w Śremie poinformowała o tym, że śremscy policjanci wpadli na trop i zatrzymali ukrywającego się 22-letniego śremianina. Mężczyzna był poszukiwany do kilku spraw kryminalnych, a także dwukrotnie w różnych miejscach w Wielkopolsce nie zatrzymał się do kontroli drogowych i uciekł ( https://bit.ly/3jjYvuP ).

Zatrzymanie 22-latka pozwoliło śremskiej i poznańskiej Policji zakończyć kilka prowadzonych spraw. Śremscy kryminalni zakończyli postępowanie, w ramach którego 22-latek był podejrzany o wybicie szyb i uszkodzenie Peugeota 4007 zaparkowanego na osiedlu Helenki w Śremie, gdzie spowodował straty w wysokości 9 000 złotych. Poza tym młody śremianin usłyszał też zarzut włamania do baru w Śremie skąd, wraz ze swoim wspólnikiem, ukradł ekspres do kawy, pieniądze i markowy alkohol. W sumie mienie o wartości blisko 12 000 złotych. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Po zakończeniu tych czynności, na wniosek śremskiej Policji i prokuratury, sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

Młodemu mężczyźnie, który odbywał już karę pozbawienia wolności, grozi teraz nawet do 10 lat więzienia.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.