Dobry występ Śremskich bokserów na gali „Night of Champions” 

W sobotę 10 lutego na EXTRA GALA „Night of Champions” zorganizowanej w Środzie Wielkopolskiej przez SamolewskiGym oraz Akademia Boksu Krzysztof Chudecki zaprezentowali się zawodnicy sekcji bokserskiej Śremskiego Klubu Sportowego WARTA, którzy pod okiem trenera Krzysztofa Lewandowskiego stoczyli swoje pierwsze pojedynki w tym roku.

Jakub Sarnowski, który jednocześnie trenuje z grupą ŚF Crew wygrał jednogłośnie na punkty swój pojedynek, był to powrót do po dwuletniej przerwie od startów i jak widac całkiem udany. Marcin Nawrot, nie miał już tyle szczęścia co klubowy kolega i niestety przegrał 2 do 1. Walka Marcina była bardzo dobra i wyrównana, natomiast to ręka Tomka Nowickiego z Szamotuły Boxing Team powędrowała do góry podczas wyczytywania werdyktu.

Organizatorami gali byli Grzegorz Samolewski i Krzysztof Chudecki, którzy stanęli na wysokości zadania i stworzyli ciekawe widowisko. Na gali gościem specjalnym był Michal Chudecki, który podobnie jak jego brat Krzysztof są wychowankami sekcji bokserskiej  klubu Warta Śrem. 

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.