Zbyt piękne Olgi Rudnickiej – czego możemy się spodziewać?

0

W połowie lutego w księgarniach w całej Polsce pojawi się najnowsza książka Olgi Rudnickiej “Zbyt piękne”. Śremska pisarka przyzwyczaiła nas do fantastycznych kryminałów z charakterystyczną dawką humoru. Czego możemy spodziewać się w jej najnowszej powieści? Udało mi się chwilę porozmawiać z Olgą.

W najnowszej książce Olgi Rudnickiej “Zbyt piękne” poznajemy dwóch głównych bohaterów: Zuzannę oraz Tymoteusza, którzy zostają ofiarami oszustwa. Ona kupuje dom po okazyjnej cenie spełniając swoje marzenia o perspektywie na “nowe życie”, on kupuje stare mieszkania, remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Oboje zawiązują sojusz, próbując znaleźć oszusta, który sprzedał im jedną nieruchomość, uciekając z pieniędzmi.

Zbyt pięknie Olgi Rudnickiej – romansu nie będzie… trupów również 😉

Książka swoją premierę będzie miała 13 lutego, czyli dzień przed Walentynkami. Głównymi bohaterami są kobieta i mężczyzna. Czy w książce Olgi Rudnickiej będziemy mieli do czynienia z romansem? Nic z tych rzeczy. Jak zdradziła nam Olga, data to tylko zbieg okoliczności. “U mnie nie doczekasz się romantycznych scen. To nie moja bajka 😉”.

Z ciekawości zadaliśmy Oldze również nietypowe pytanie o ilość “trupów” w najnowszej książce” :). Każdy, kto czytał powieści Olgi Rudnickiej z całą pewnością wie, że kilka trupów już się pojawiało, a krwawa okładka “Zbyt piękne” może sugerować, że pojawią się i tym razem 😉

  • Czy w nowej książce będą trupy? 😁 Powiedz, że będą 😀 Tak, tak, w nowej posiadłości Tymoteusza i Zuzy, w piwnicy będą trupy. …prawda? 😀
  • Nie. Nic, a nic. Wszyscy żywi 😁😁😁

Pozostaje nam tylko czekać na “Zbyt piękne” Olgi Rudnickiej, które pojawi się od 13 lutego w księgarniach w całej Polsce. Jak reklamuje książkę wydawnictwo Prószyński i S-ka, będzie to “Fascynująca i zabawna powieść, od której nie można się oderwać!”. Znając wcześniejsze dzieła Olgi, wierzę zapewnieniom wydawnictwa w 100%.

Zbyt pięknie Olgi Rudnickiej - romansu nie będzie... trupów również
Zbyt pięknie Olgi Rudnickiej – romansu nie będzie… trupów również

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych „Natalii 5”, „Cichy wielbiciel”, „Były sobie świnki trzy” i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.