|

Bowling w Śremskim Sporcie po remoncie

Kręgielnia posiada 2 w pełni zautomatyzowane i skomputeryzowane tory bowlingowe. Jest to miejsce gdzie możesz zorganizować przyjęcie urodzinowe, czy inną imprezę okolicznościową – więcej szczegółów kliknij TUTAJ.

Odwiedź Bowling w Śremskim Sporcie po remoncie!

Aby skorzystać z bowlingu należy go zarezerwować w kasie obiektu telefonicznie bądź osobiście na I piętrze. Opłatę dokonuje się w dniu rezerwacji, co jest równoznaczne z potwierdzeniem naszej obecności. Dodatkowo dla terminów weekendowych (tj. piątek, sobota, niedziela) należy uiścić przedpłatę w wysokości 100 zł najpóźniej 3 dni robocze od dnia rezerwacji. Brak przedpłaty jest równoznaczny z rezygnacją z rezerwacji. Aby skorzystać z torów należy zaopatrzyć się we własne zmienne obuwie sportowe z jasną podeszwą, która nie pozostawia śladów na parkiecie.

Przypominamy też o możliwości wynajęcia bowlingu na imprezy urodzinowe dla dzieci. Godziny rezerwacji dostępne są w kasie obiektu lub pod nr telefonu 61 222 86 80.

Z powodu remontu elewacji obiektu sportowego wejście do obiektu odbywa się od strony lodowiska (tutaj znajdują się infografiki). Dodatkowo zmianie ulegają godziny otwarcia obiektu: w tygodniu 5:00 – 22:00; weekendy 9:00 – 21:00.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć wyremontowanej sali bowlingowej – foto. Mateusz Muras.Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.