Policyjna akcja pn. Dyskoteka w Manieczkach: sześć osób zatrzymanych

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie wspierani przez funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji z Poznania prowadzili wzmożone działania pn. „Dyskoteka”, które ukierunkowane były na zwalczanie przestępczości narkotykowej. W sumie funkcjonariusze zatrzymali sześciu mężczyzn z narkotykami. Osoby te trafiły do policyjnego aresztu, a następnie usłyszały zarzuty i zostały przesłuchane. Wszyscy mężczyźni przyznali się do posiadania narkotyków i teraz czekają ich sprawy w sądzie.

W miniony weekend, w nocy z 10 na 11 lutego br., śremscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z Poznania prowadzili akcję pn. „Dyskoteka”. W ramach działań policjanci zorganizowali na terenie powiatu śremskiego kilka posterunków kontrolnych oraz patrolowali też rejon wokół dyskoteki w Manieczkach.

W sumie, w ciągu trzech godzin, policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn, w wieku od 21 do 34 lat, którzy posiadali narkotyki. Dwóch mężczyzn, 21 – latka z powiatu wschowskiego i 34-latka z powiatu poznańskiego, mundurowi zatrzymali w Manieczkach. Młodszy z mężczyzn posiadał 8 tabletek extasy, a starszy dwa woreczki z amfetaminą. Kolejne dwie osoby funkcjonariusze zatrzymali na posterunku kontrolnym w Pucołowie. Tam 25-latek z powiatu wschowskiego posiadał woreczek foliowy z amfetaminą, 2 tabletki extasy i marihuanę w pudełku po zapałkach. Natomiast 26-latek z powiatu wolsztyńskiego w kieszeni od spodni miał woreczek z amfetaminą. I ostatnich dwóch mężczyzn policjanci zatrzymali w Śremie, podczas patrolowania rejonu targowiska przy ul. Grunwaldzkiej. Młodszy z mężczyzn, 23-letni śremianin, posiadał zwitek foliowy z amfetaminą, a starszy 33-letni mieszkaniec Śremu, miał zwitek foliowy z marihuaną.

Wszystkie te osoby trafiły do policyjnego aresztu, a następnie usłyszały zarzuty i zostały przesłuchane. Mężczyźni przyznali się do posiadania narkotyków i teraz czekają ich sprawy w sądzie.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera