|

Turniej Proxicom Squash wraca w sierpniu

Śremski Sport organizuje pierwszy tegoroczny turniej squasha, który ponownie rusza pod patronatem firmy Proxicom. W tym roku nie zostanie jednak zorganizowany cykl Grand Prix, dlatego też rozgrywki zaplanowano w nieco odmiennej formule. Tym razem wydarzenie rusza pod nazwą PROXICOM SQUASH MIX 2020, które będzie przystępne zarówno dla graczy zaawansowanych jak i dla osób rozpoczynających dopiero swoją przygodę z tym sportem.

Zgłoszenia można składać osobiście w kasie obiektu, mailowo lub telefonicznie – SZCZEGÓŁY ZNAJDZIESZ TUTAJ.
Przed przystąpieniem prosimy zapoznać się z REGULAMINEM Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia turnieju włącznie!

PROXICOM SQUASH MIX
Jest to nowa formuła znanych turniejów z cyklu “PSGP“, które odbywają się na kortach do squasha w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Turniej ma na celu promocję tej dyscypliny jak i integrowanie zarówno wieloletnich pasjonatów tego sportu, jak i ludzi szukających nowych wyzwań nie tylko ze Śremu, ale również z jego okolic. Przystępna forma turnieju sprawia, że każdy może sprawdzić się w rywalizacji na wyrównanym poziomie.

Turniej zaplanowany został na 29 sierpnia, godz. 15:00. Śremski Sport zaprasza wszystkich zainteresowanych do spróbowania swoich sił w rozgrywkach!

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.