W poniedziałek (9 października br.) w w Katolickim Centrum Edukacji i Kultury w Śremie odbyło się spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską.

Sędzia w stanie spoczynku, ostatnio zatrudniona w Sądzie Okręgowym w Łodzi szerszej widowni znana z programów emitowanych na antenie telewizji TVN “Sędzia Anna Maria Wesołowska” i “Wesołowska i mediatorzy“.

W Śremie pojawiła się w ramach projektu „Profilaktyka ma znacznie – wielowymiarowe działania gminy Śrem w zakresie zapobiegania przemocy w rodzinie”. Spotkanie skierowane było do rodziców, dziadków, kadry pedagogiczne szkół i przedszkoli oraz inne osoby działające na rzecz wsparcia dziecka i rodziny.

Tematyka była związana z szeroko pojmowanym bezpieczeństwem jakie mogą dotknąć młodych ludzi, rodziców i placówek oświatowych. Osoby które tego dnia zdecydowały się na spotkanie w KCEK mogły dowiedzieć się o możliwościach prawnych jakie daje obowiązujące prawo, na co zwrócić szczególną uwagę, a także na współczesne zagrożenia płynące z mediów społecznościowych, internetu.

foto. Szymon Mądry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.