|

Śrem: Waleczny wojownik w show Polsatu “Ninja Warrior Polska”

Są niebywale silni i odważni, a adrenalina i rywalizacja to dla nich codzienność. Teraz przyjdzie im sprawdzić się na najsłynniejszym torze przeszkód na świecie! Mieszkańcy województwa wielkopolskiego dadzą z siebie wszystko, aby zdobyć 150 tys. złotych i tytuł pierwszego polskiego wojownika ninja w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”.

Show uwielbiane przez widzów na całym świecie po raz drugi wraca na antenę Polsatu! Tytuł polskiego Ninja Warrior i 150 tysięcy złotych są wciąż do zdobycia! Wystarczy pokonać wyjątkowo trudny tor – 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Do tej pory tylko 9 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca, pokonać wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą – legendarną już Górę Midoriyama. Czy tej jesieni do elitarnego grona Ninja Warrior dołączy Polak?

W 1. odcinku „Ninja Warrior Polska”, który na antenie Polsatu zobaczyć będzie można 1 września o godz. 20:05, pojawią się uczestnicy: Jan Klimaszyk z miejscowości Złotniki oraz Michał Kasprzak ze Śremu.

autor zdjęcia Krystian Szczęsny

Jan Klimaszyk pracuje jako programista. Uwielbia pokonywać kolejne bariery. Od kiedy pamięta uprawiał sport. Woda to jego żywioł. To dwukrotny Mistrz Polski w Pływaniu Synchronicznym duety mieszane.Trenował żeglarstwo, a obecnie z pasją oddaje się windsurfingowi. Lubi także wysiłek biegowy. Można go spotkać podczas zawodów triathlonowych czy OCR.

Michał Kasprzak jest poszukiwaczem wrażeń, dla którego doba to zdecydowanie za mało. Z jednej strony wulkan energii na treningach, a z drugiej oaza spokoju podczas wieczornej medytacji. Poza aktywnością fizyczną jego drugim światem jest gra na pianinie oraz gitarze. Kiedy ma więcej czasu, uwielbia gotować. Zajmuje się również dietetyką i szeroko rozumianym zdrowiem, mając za sobą już kilka wykładów w tej dziedzinie.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.