||

Spotkanie edukacyjne z sędzią Anną Marią Wesołowską w Śremie [ZDJĘCIA Szymon Mądry]

W poniedziałek (9 października br.) w w Katolickim Centrum Edukacji i Kultury w Śremie odbyło się spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską.

Sędzia w stanie spoczynku, ostatnio zatrudniona w Sądzie Okręgowym w Łodzi szerszej widowni znana z programów emitowanych na antenie telewizji TVN “Sędzia Anna Maria Wesołowska” i “Wesołowska i mediatorzy“.

W Śremie pojawiła się w ramach projektu „Profilaktyka ma znacznie – wielowymiarowe działania gminy Śrem w zakresie zapobiegania przemocy w rodzinie”. Spotkanie skierowane było do rodziców, dziadków, kadry pedagogiczne szkół i przedszkoli oraz inne osoby działające na rzecz wsparcia dziecka i rodziny.

Tematyka była związana z szeroko pojmowanym bezpieczeństwem jakie mogą dotknąć młodych ludzi, rodziców i placówek oświatowych. Osoby które tego dnia zdecydowały się na spotkanie w KCEK mogły dowiedzieć się o możliwościach prawnych jakie daje obowiązujące prawo, na co zwrócić szczególną uwagę, a także na współczesne zagrożenia płynące z mediów społecznościowych, internetu.

foto. Szymon Mądry

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.