Nowoczesne badania Holterowskie EKG z Holter Help i Medyk Online w Śremie

Badanie Holterowskie EKG to nieinwazyjny sposób monitorowania Twojego serca, oferujący cenne spostrzeżenia, które mogą mieć bezpośredni wpływ na Twoje zdrowie sercowo-naczyniowe. Serwis Holter Help oferuje kompleksowe usługi w zakresie badań Holterowskich EKG, dostarczając Ci narzędzi niezbędnych do zrozumienia, jak Twoje serce funkcjonuje na co dzień. Wykonanie tego badania jest proste i wygodne, a proces obejmuje trzy główne kroki: zamówienie badania online lub telefonicznie, wybór dogodnego terminu oraz dostarczenie urządzenia Holter do Twojego domu​.

Jeśli zastanawiasz się, kiedy warto rozważyć wykonanie badania Holterowskiego EKG, istnieje szereg sytuacji, w których takie badanie jest w pełni uzasadnione. Holter EKG monitoruje aktywność serca przez 24 lub 48 godzin, a analiza danych może pomóc w identyfikacji arytmii serca oraz innych nieprawidłowości, takich jak objawy niedokrwienia serca​. Badanie to jest szeroko zalecane, nawet dla kobiet w ciąży, ze względu na swoją bezpieczność i nieinwazyjność​​.

Niektóre z objawów, które mogą skłonić Cię lub Twojego lekarza do zlecenia badania Holterowskiego EKG, obejmują:

 • Omdlenia, zawroty głowy lub zasłabnięcia, których przyczyna jest nieznana,
 • Napadowe zaburzenia rytmu serca, określane jako „kołatanie serca”,
 • Bóle zamostkowe,
 • Napady braku tchu,
 • Przewlekłe zmęczenie o nieznanej przyczynie,
 • Duszność wysiłkowa (zła tolerancja wysiłku fizycznego),
 • Udar niedokrwienny mózgu o nieznanej przyczynie (jeśli występuje podejrzenie napadowego migotania lub trzepania przedsionków),
 • Zespół Wolffa-Parkinsona-White’a (schorzenie wrodzone),
 • Potrzeba skontrolowania pracy rozrusznika serca,
 • Konieczność oceny skuteczności farmakoterapii antyarytmicznej,
 • Pacjenci po przebytym zawale mięśnia sercowego,
 • Pacjenci z kardiomiopatią rozszerzeniową lub przerostową,
 • Pacjenci z bezdechem nocnym​​.

Wybór Holter Help dla Twojego badania Holterowskiego EKG oferuje dodatkową wygodę, umożliwiając Ci przeprowadzenie tego ważnego badania diagnostycznego w komfortowych warunkach domowych. Dzięki tej usłudze, masz możliwość uzyskania dogłębnych informacji na temat Twojego zdrowia sercowego, co może być kluczowe dla opracowania skutecznego planu leczenia lub zmiany stylu życia na zdrowszy.

Kompleksowa opieka online z Medyk Online

W erze cyfryzacji opieka zdrowotna również przeniosła się do świata online. Medyk Online to platforma, która umożliwia pacjentom nie tylko przeprowadzenie badań holterowskich, ale także korzystanie z teleporad oraz uzyskanie e-recepty. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na płynne przejście między badaniami a konsultacjami lekarskimi, co jest wyjątkowo korzystne w obecnych czasach.

W Medyk Online pacjenci mogą skorzystać z teleporad udzielanych przez doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Cały proces jest prosty i wygodny – wystarczy wypełnić krótki wywiad medyczny, opłacić teleporadę, a następnie skorzystać z konsultacji z lekarzem, który może wystawić e-receptę w celu kontynuacji leczenia.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.