Wózek X-Lander X-Pulse

Jak dokonać odpowiedniego wyboru wózka?

Młodzi rodzice oczekując dziecka, przygotowują wszystkie niezbędne rzeczy, które będą potrzebne ich nowo narodzonemu dziecku. Większość rodziców staje przed decyzją zakupu odpowiedniego wózka, z którego będą korzystać wraz z dzieckiem przez kilka dobrych lat. Wybór odpowiedniego wózka nie jest łatwą sprawą, ponieważ każdy wózek odznacza się wieloma zaletami i trudno dokonać wyboru, szczególnie, gdy w sklepach dostępnych jest tak wiele różnych modeli. Przed zakupem rodzice powinni zastanowić się ile pieniędzy mogą przeznaczyć na kupno wózka, a ceny są różne od kilkuset do nawet kilku tysięcy. Należy zwrócić uwagę na to na ile wózek jest bezpieczny, czy jest odpowiednio funkcjonalny, czy okaże się wygodny dla dziecka, dla rodzica.

Wózek X-Lander X-Pulse to polecany dla każdego wózek wielofunkcyjny . Składa się on z gondoli, spacerówki z lekką aluminiową ramą, jest niezawodny i łatwo się go prowadzi po miejskich i wiejskich terenach. Wózek nadaje się do transportu, łatwo i szybko składa się ramę, zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. Wózek X-Lander X-Pulse posiada regulowaną rączkę teleskopową, regulowane oparcie w gondoli oraz regulowany podnóżek spacerówki. Uchwyt rączki wózka wykonany jest z ekoskóry, co sprzyja komfortowemu prowadzeniu wózka i pomaga w łatwej przyczepności.

Istnieje możliwość zamontowania spacerówki tyłem lub przodem do kierunku jazdy, co na pewno przypadnie do gustu małemu odkrywcy. Wózek przystosowany jest do wpięcia fotelika samochodowego, co ułatwi przenoszenie malucha z wózka do samochodu i odwrotnie. Wózek wyposażony jest w piankowe lub pompowane koła do wyboru oraz w głęboki kosz na zakupy, którego rozmiar podlega regulacji. W podnóżku wózka zamontowane są diody LED, które nie tylko są atrakcyjnym walorem ogólnej prezencji wózka ale także zapewnią dobrą widoczność i bezpieczeństwo nawet po zmroku. Budka wózka jest duża i jest w stanie osłonić całe wewnętrzne siedzisko, dodatkowo wózek wyposażony jest w osłaniającą moskitierę. Wózek X-Lander X-Pulse jest solidnie wykonany, posiada wytrzymała tapicerkę oraz podlega gwarancji na 30 miesięcy.

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.