​Trwa dostawa pojemników na odpady

Urząd Miejski w Śremie informuje, że na terenie gminy Śrem rozpoczęło się wyposażanie nieruchomości jednorodzinnych w nowe pojemniki na odpady. Od 1 września wprowadzone zostaną zmiany w systemie gospodarowania odpadami w gminie Śrem. Odpady bio i popiół będą odbierane wyłącznie z pojemników – nie będzie możliwości wystawiania ich w workach.
Pojemniki na odpady zapewnia gmina Śrem. W pierwszym kwartale roku mieszkańcy domów jednorodzinnych otrzymali formularze zapotrzebowania na pojemniki, które należało złożyć w Urzędzie Miejskim. Właściciele nieruchomości, którzy zgłosili zapotrzebowanie na pojemniki do 16 lipca br., otrzymają je przed 1 września.
Osoby, które dotychczas nie wypełniły formularza, mogą to zrobić do 30 września br. Pojemniki zostaną dostarczone w październiku. Formularz można pobrać ze strony odpady.srem.pl lub w Urzędzie Miejskim w Śremie, Plac 20 Października 1.

Wypełnione druki można składać:

  • w siedzibie Urzędu Miejskiego w Śremie, Plac 20 Października 1; 63-100 Śrem (na zewnątrz i wewnątrz budynku usytuowane są skrzynki na listy, do których zaleca się wrzucanie korespondencji)
  • drogą pocztową na adres: Urząd Miejski w Śremie, Plac 20 Października 1; 63-100 ŚREM;

Materiał dzięki uprzejmości Urzędu Miejskiego w Śremie.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.