|

Gusto Ristorante zaprasza na włoskie i polskie specjały

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, działalność wznawiają restauracje w całej Polsce. Od 15 maja zostały otwarte ogródki, natomiast od 28 maja można zdjęć wewnątrz lokalu.

Do zapoznania się ze swoim menu zaprasza Gusto Ristorante w Śremie. Popularna restauracja kusi pizzą z pieca opalanego drewnem oraz innymi włoskimi specjałami. Pełne menu dostępne jest tutaj.

ul. Gostyńska 51
63 – 100 Śrem
733 494 494


Od 15 maja zostały otwarte ogródki w restauracjach. Tego typu miejsca działają w ścisłym reżimie sanitarnym. Obowiązuje dystans między stolikami (zajęty może być co drugi stolik, odległość między stolikami musi wynosić co najmniej 1,5 m).

Od 28 maja działalność będą mogły wznowić restauracje. Lokale gastronomiczne będą musiały działać w ścisłym reżimie sanitarnym – max. 50 proc. obłożenia lokalu. Obowiązuje dystans między stolikami (zajęty może być co drugi stolik, odległość między stolikami musi wynosić co najmniej 1,5 m – chyba, że znajduje się między nimi przegroda o wysokości co najmniej 1 m, licząc od powierzchni stolika).

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.