Dzielnicowy Łukasz Góra na podium w VTEC CUP Poland – Honda
|

Dzielnicowy Łukasz Góra z Komendy Powiatowej Policji w Śremie, który prywatnie pasjonuje się motoryzacją, zajął III miejsce podczas drugiej rundy wyścigów samochodowych „VTEC CUP POLAND – HONDA”, w klasie „street”. Podczas zawodów Łukasz miał nr startowy 13 i to była szczęśliwa trzynastka. GRATULUJEMY!

15 maja br. sierż. szt. Łukasz Góra, który na co dzień jest dzielnicowym Posterunku Policji w Książu Wielkopolskim, wziął udział w zawodach samochodowych odbywających się na torze Krzywa koło Legnicy. Była to druga runda wyścigów „VTEC CUP POLAND – HONDA”. Przypomnijmy, że podczas pierwszej rundy tych wyścigów, która odbyła się 20 marca na prestiżowym torze „Silesia Ring” koło Opola, nasz kolega w klasie STREET, po zaciętej rywalizacji, stanął na najwyższym stopniu podium.

Tym razem rywalizacja również była bardzo zacięta. Łukasz Góra pojechał na zawody z dodatkową, niesamowitą, pozytywną energią, bowiem tuż przed nimi został szczęśliwym tatą Florianka i nawet numer startowy 13 nie był w stanie mu przeszkodzić 😉 Pojechał rewelacyjnie i to była szczęśliwa trzynastka. Śremski policjant w klasie STREET zajął III miejsce z czasem 1:05,363. Warto dodać, że zawodnik, który zajął II miejsce osiągnął czas 1:05,254.

Można powiedzieć, że dwie rundy sezonu 2021 były dla naszego kolegi bardzo owocne. Czekają go jeszcze cztery rundy. Kolejna, trzecia edycja pucharu odbędzie się 19 czerwca br., na torze Ułęż. Wspólnie z rodziną Łukasza (córeczka Zosia na naszych zdjęciach poniżej) już dziś trzymamy za niego kciuki, aby trzymał poziom i ta przygoda z jazdą na torze cały czas dawała mu satysfakcję i zadowolenie.