Jedzenie dla psa – na co możesz postawić?

Psy, tak jak ludzie, potrzebują jeść. I tak jak człowiek, muszą jeść zdrowo, aby dobrze się czuć i długo żyć. W tym celu konieczne jest zapewnienie psom karmy, która ma odpowiednie składniki sprawiające, że Twój pies będzie miał dobre samopoczucie, będzie zdrowy, a także będzie z Tobą przez wiele lat. Na jaką karmę powinieneś postawić, aby to uzyskać? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!

1. Karma od dietetyków

2. Mięso różnego pochodzenia

3. Brak zbędnych dodatków w jedzeniu dla psa

Gotowe jedzenie dla psa to ryzyko? Oczywiście, że nie! Jeśli postawisz na karmę z dobrego źródła, możesz mieć pewność wysokiej jakości składników, bezpiecznego składu, a przy tym zdrowych dodatków. Co ważne, nie będzie w składzie zbędnych ulepszaczy, które tak jak w przypadku ludzi, jedynie niszczą organizm. Gdzie taką karmę dostaniesz? Na przykład w sklepie internetowym https://piesotto.pl/.

Karma od dietetyków

To, co bez dwóch zdań wyróżnia karmę, którą kupisz na stronie internetowej podanej powyżej to fakt, że została przygotowana przy współpracy z wieloma dietetykami, którzy doskonale wiedzą, jakie produkty będą dla Twojego psiaka najlepsze. Pełne wartości odżywczych jedzenie dla psa to bowiem środek na jego długowieczność i świetne samopoczucie, a przecież właśnie tego chcesz, jako jego właściciel. To jednak nie koniec, bo za sprawą dietetyków, karmy zostały przygotowane tak, aby zawierały wszelkie makroskładniki o odpowiednich proporcjach!

Mięso różnego pochodzenia

Czy wiesz, że Piesotto występuje w różnych wersjach? Możesz postawić na tradycyjnego kurczaka, jeśli Twój pies lubi i może go jeść. Są bowiem rasy, które nie powinny spożywać mięsa drobiowego. Jeżeli więc Twój pies nie chce go jeść lub nie może, postaw na coś innego, może to być na przykład soczysta wołowina. Piesotto to także wyjątkowa kaczka oczywiście jakości human grade, czyli taka, której nie powstydziliby się na stołach domownicy i właściciele psów, to nie żart!

Brak zbędnych dodatków w jedzeniu dla psa

Jak możesz się domyślać, Piesotto to nie tylko sporo mięsa drobiowego lub wołowego w składzie. To także skład pozbawiony wszelkich ulepszaczy smaków, czy barwników. Nie ma także innych zupełnie zbędnych dodatków, takich jak gluten, którego psy nie powinny spożywać, a już na pewno nie w znacznych ilościach. Sporo za to mięsa, o którym była mowa oraz witamin i minerałów niezbędnych w diecie psów. Mowa tutaj o tych dorastających, ale również tych kilkuletnich. Co ważne, karma w zależności od wieku i wagi psa będzie odpowiednio porcjowana!

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.