Tragiczny w skutkach wypadek na drodze Marianowo - Grabianowo
|

Tragiczny w skutkach wypadek na drodze Marianowo – Grabianowo

Na drodze relacji Marianowo – Grabianowo, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący Renault Scenic na łuku drogi w prawo zjechał na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzył w betonowe ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem oraz pasażer ponieśli śmierć na miejscu.

1 kwietnia br., o godz. 06.31, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze relacji Marianowo – Grabianowo.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku, do zdarzenia doszło dziś w nocy, prawdopodobnie kilka godzin przed zgłoszeniem. Kierujący samochodem osobowym marki Renault Scenic, 21-letni mieszkaniec gminy Brodnica, jadąc od strony Marianowa w kierunku Grabianowa, na łuku drogi w prawo zjechał na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzył w betonowe ogrodzenie posesji w Grabianowie. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem oraz jego 20-letni brat, również mieszkaniec gminy Brodnica, ponieśli śmierć na miejscu.

Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu celem przeprowadzenia badań sekcyjnych.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

W listopadzie 2014 roku, w tym samym miejscu również doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Śmierć na miejscu poniósł wówczas 16-letni motorowerzysta. Więcej o tamtym zdarzeniu w naszym materiale archiwalnym – https://tiny.pl/r27dn

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.