Książka: Taylor Jenkins Reid “Na zawsze, ale z przerwą” [POLECAMY]

Święta w kalendarzu, więc możemy troszkę zwolnić i usiąść w swoim ulubionym fotelu z książką w ręku. Polecamy historię o rozpaczy i bólu po utracie ukochanej osoby, zgłębiając trudny i czasochłonny proces wracania do życia na nowo.

Taylor Jenkins Reid. Autorka bestsellerowej powieści “Siedmiu mężów Evelyn Hugo”. Zanim rozpoczęła karierę pisarską, przez kilka lat związana była z branżą filmową, a jej pierwsze książki powstawały w wolnym czasie. Kiedy tworzy, zawsze narzuca sobie ścisłą dyscyplinę, której stara się przestrzegać. Pisze od poniedziałku do piątku, od 8 do 16 i najczęściej w głuchej ciszy, bo muzyka ją rozprasza.

“NA ZAWSZE, ALE Z PRZERWĄ”

Elsie Porter to dwudziestokilkulatka, której życie składa się z monotonii, przewidywalności i pizzy z ulubionej knajpki Georgie’s Pizza. Kiedy w deszczowy pierwszy dzień nowego roku Elsie wpada odebrać swoje zamówienie, nie spodziewa się, że to właśnie teraz, w żółtych kaloszach i z mokrymi od deszczu włosami, pozna miłość swojego życia. Szybko staje się oczywiste, że Ben i Elsie byli sobie po prostu przeznaczeni.

Uczucie rozwija się błyskawicznie i para, którą w styczniowe popołudnie połączyło gorące uczucie, już w maju przysięga sobie miłość i wierność na zawsze. Kilka dni później mężczyzna ginie w tragicznym wypadku, a świat Elsie rozbija się na milion kawałków i wydaje się, że nic już nie zdoła go posklejać.

Przygotujcie karton chusteczek. Przy tej historii nie można nie płakać.

Taylor Jenkins Reid “Na zawsze, ale z przerwą”

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl

Taylor Jenkins Reid “Na zawsze, ale z przerwą”: https://czwartastrona.pl/produkt/na-zawsze-ale-z-przerwa/

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.