Sparowali z mistrzem KSW

Zawodnicy sekcji bokserskiej ŚKS Warta w Śremie w ostatni piątek z trenerem Jakubem Sarnowskim odwiedzili zaprzyjaźniony klub bokserski Sporty-Walki Gostyń na treningu sparingowym.
W Gostyńskim klubie prowadzonym przez trenera Kadry Wielkopolski i Kadry Narodowej Juniorek w Boksie Tomsza Dylaka gościli na piątkowym treningu zawodnicy MMA Mateusz Gamrot oraz Łukasz “Raju” Rajewski.
Mateusz Gamrot jest podwójnym Mistrzem Federacji KSW, najbliższą walkę o pas mistrzowski kategorii lekkiej stoczy z Normanem Parke’iem na zbliżającej się, lipcowej gali Konfrontacji Sztuk Walki.
Był to już drugi wyjazd naszej ekipy BOKS ŚREM po długiej, bo prawie 3 miesięcznej przerwie spowodowanej COVID 19, która rozpoczęła się zaraz po Gali Boksu i K1, którą klub organizował wspólnie z Strefa Walki Śremski Sport w Śremski Sport – 07.03.2020.
Przypominamy, że w tym sezonie nie robimy wakacyjnej przerwy ! Zajęcia w lipcu i sierpniu odbywają się normalnie – zachęcamy wszystkich chcących nauczyć się boksować do odwiedzin naszej sali w obiekcie Śremiego Sportu przy ul.Staszica 1a – Pozdro!” – zachęca trener Patryk Klupś

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.