Zwycięstwo Kamila Sieradzkiego w Jaskini Lwa i awans na Mistrzostwa Polski Młodzików w boksie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Pierwsze miejsce w eliminacjach w kategorii 46kg oraz awans na Mistrzostwa Polski Młodzików w boksie zdobył Kamil Sieradzki, zawodnik Śremskiego Klubu Sportowego Warta. Brawo Kamil!

W sobotę 16 września w klubie Jaskinia Lwa w Ziębicach (województwo dolnośląskie) odbył się finał Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski młodzików w boksie. Pierwsze miejsce w eliminacjach w kategorii 46 kg i awans na Mistrzostwa Polski zdobył Kamil Sieradzki. Już w najbliższą sobotę Kamil pojawi się na konsultacjach treningowo – startowych Kadry Wojewódzkiej Młodzików w Grudziądzu. Tam odbędą się “ostatnie szlify” przed VI Mistrzostwami Polski Młodzików im. Pawła Szydły w Tarnowie Podgórnym, (11 – 15 października 2017r.).

Zwycięstwo Kamila Sieradzkiego w Jaskini Lwa i awans na Mistrzostwa Polski Młodzików w boksie
Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera