Lech – FK Haugesund: ważny mecz przy Bułgarskiej

Lech – FK Haugesund: ważny mecz przy Bułgarskiej

Drugie spotkanie kwalifikacji Ligi Europy na INEA Stadionie już 20 lipca! Rywalem w drugiej rundzie będzie norweskie FK Haugesund. Starcie z ekipą ze Skandynawii rozpocznie się w czwartek o godzinie 20:00. Bądź razem z nami i pomóż swoim dopingiem awansować Kolejorzowi do kolejnej rundy!

Lech – FK Haugesund: RAZEM do kolejnej fazy!

Poprzednie spotkanie na INEA Stadionie było bardzo udane dla podopiecznych Nenada Bjelicy. Wówczas lechici pokonali FK Pelister 4:0. Teraz chcemy powtórki i pewnego zwycięstwa tym razem nad zespołem z Norwegii. Warto być razem z nami i wspierać Niebiesko-białych w walce o awans do trzeciej rundy. Spotkanie z czwartą drużyną zeszłorocznych rozgrywek Tippeligaen będzie drugą odsłoną ważnego dwumeczu. Nie zastanawiaj się dłużej i przyjdź w lipcowy wieczór na INEA Stadion razem z najbliższymi.

Pokażmy w Europie, że jesteśmy #MocniRazem!

Karnetowicze płacą połowę mniej

Posiadacze abonamentów nie mają zawartych w swoich karnetach wejściówek na mecze w europejskich pucharach, jednak mogą zakupić bilety o połowę taniej! Aby zakupić bilet na mecz z FK Haugesund z 50% zniżką, wystarczy wybrać miejsce i uzupełnić dane na bilecie, a jeśli karnet Sezon 2017/18 lub Jesień17 znajduje się na koncie osoby, dla której jest kupowany bilet, cena wejściówki po kliknięciu przycisku “Podsumowanie”, automatycznie zmniejszy się o połowę.

Osoby, które jeszcze nie posiadają karnetu i chcą od razu zakupić wraz z nim bilet na mecz eliminacji, mogą dokonać zakupu w jednej transakcji. W przypadku, gdy w tej samej transakcji znajdzie się karnet na nowy sezon i wejściówka na mecz z FK Haugesund wystawiony na dane tej samej osoby, po podsumowaniu transakcji cena biletu automatycznie zmniejszy się o 50%.

W związku z tym, że wejściówka nie wchodzi w skład karnetu, przypominamy, że nie ma możliwości przekazania biletu, ani zmiany miejsca. Dodatkowo informujemy, że miejsca karnetowe są zarezerwowane dla ich posiadaczy do piątku, 14 lipca do godziny 09:00.

Wejdziesz bez karty kibica

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Kup przez internet, wchodź na mecz tylko z telefonem!

Od teraz będziesz mógł wejść na INEA Stadion przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym, nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem.

Gdzie kupisz?

Bilety i karnety kupisz przez internet na tej stronie, w kasach INEA Stadionu, a także w sklepach klubowych w Galerii Pestka, Avenida, Kupcu Poznańskim i Posnanii, a także w Kącikach Kibica w CH King Cross, Galerii Malta oraz we wszystkich Punktach Partnerskich

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu

Godziny prac kas biletowych INEA Stadionu:

poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

soboty 10:00 – 15:00

W dni meczowe:

poniedziałek – piątek od 9:00

sobota, niedziela od 10:00

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.