1 listopada – Wszystkich Świętych – organizacja ruchu

1 listopada - Wszystkich Świętych
1 listopada - Wszystkich Świętych
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Organizacja ruchu w rejonie cmentarzy w dniu 1 listopada 2019 r. Święto Wszystkich Świętych.

Cmentarz Komunalny przy ul. Malczewskiego w Śremie

Uroczystość Wszystkich Świętych na Cmentarzu Komunalnym  – Msza św. o godz. 14.00   Na ulicach: Al. Solidarności, ul. Grottgera, ul. Sikorskiego, ul. Chełmońskiego, ul. Malczewskiego należy stosować się do oznakowania drogowego oraz zaleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.


Cmentarz Parafialny przy ul. Sikorskiego w Śremie

godz. 14.00 – Msza św. i procesja żałobna na cmentarzu przy ul. Sikorskiego 
godz. 20.00 – Różaniec za zmarłych

cmentarz-parafialny2.jpg

Na całej ul. Fabrycznej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy (w kierunku ul. Kolejowej). Nie będzie wjazdu w ul. Fabryczną od strony ul. Kolejowej. Na pozostałych odcinkach będzie obowiązywał normalny ruch bez zmian.


Cmentarz Parafialny przy ul. Farnej

godz. 16.30 –  procesja żałobna na cmentarzu przy Farze   


KOMUNIKACJA MIEJSKA

W DNIU 1 LISTOPADA (Wszystkich Świętych) Burmistrz Śremu informuje, że 1 listopada 2019 r. (Wszystkich Świętych) komunikacja miejska będzie funkcjonowała jak w niedzielę i święta.

Ponadto w celu ułatwienia dojazdu do Cmentarza Komunalnego 1 listopada br. uruchomione będą dodatkowe autobusy komunikacji miejskiej (oznaczone “CMENTARZ”):

– odjazdy na Cmentarz Komunalny z przystanku przy ul. Piłsudskiego o godz. 10:00, 10:45, 11:30, 12:15, 13:00, 13:30 i 13:45   – powroty z Cmentarza Komunalnego o godz. 10:45, 11:30, 12:15, 13:00, 13:45 oraz po zakończeniu mszy świętej
  Trasa ww. kursów przebiegać będzie w następujący sposób: 
  Piłsudskiego → Mickiewicza I → Mickiewicza II → Mickiewicza III → Gostyńska → Staszica II → Staszica I → Chłapowskiego II → Chłapowskiego I → Kilińskiego III → Aleja Solidarności → Grottgera → Cmentarz Komunalny.   Dodatkowo 31 października 2019 r. zostanie uruchomiony dodatkowy autobus linii nr 7 o godz. 10:00.

UWAGA!!! Ze względu na wzmożony ruch samochodów osób spoza Śremu zwracam się z uprzejmą prośbą do mieszkańców miasta o korzystanie z bezpłatnej komunikacji miejskiej.

Materiał dzięki uprzejmości Urzędu Miejskiego w Śremie

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.