Narkotykowy duet zatrzymany przez śremską policję

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zabezpieczyli ponad 3 kg różnych narkotyków o łącznej czarnorynkowej wartości około 130 tys. złotych i zatrzymali 23-letniego dilera oraz 30-letnią kobietę, u której mężczyzna zaopatrywał się w nielegalny towar. Narkotykowy duet został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

7 czerwca br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie na drodze relacji Śrem – Poznań zatrzymali do kontroli drogowej Opla Vectrę. W pojeździe, którym kierował 23-letni śremianin, funkcjonariusze znaleźli spore ilości amfetaminy i marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W miejscu jego zamieszkania policjanci również znaleźli narkotyki.

Kryminalni, którzy zajęli się sprawą ustalili, że 23-latek sprzedawał w Śremie amfetaminę i marihuanę. Natomiast zaopatrywał się w ten nielegalny towar u 30-letniej mieszkanki Kostrzyna Wlkp. W mieszkaniu tej kobiety śremscy policjanci znaleźli znaczne ilości amfetaminy i marihuany, a także tabletki ecstasy oraz kokainę i haszysz. 30-latka została zatrzymana, przewieziona do Śremu i również trafiła do policyjnego aresztu.

W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli do tej sprawy ponad 3 kg narkotyków o łącznej czarnorynkowej wartości około 130 tys. złotych.

W miniony piątek, 8 czerwca, 23-śremianin oraz 30-latka z Kostrzyna Wlkp. usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Ponadto młody śremianin usłyszał także kilkadziesiąt zarzutów dotyczących handlu nielegalnym towarem.

W sobotę, 9 czerwca, na wniosek Policji i prokuratury, sąd na 3 miesiące tymczasowo aresztował narkotykowy duet, któremu grozi do 10 lat więzienia.
Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.