Dolsk: Zaproszenia na zabawy karnawałowe

Przed nami czas świątecznej atmosfery spowodowanej zbliżającym się Bożym Narodzeniem. Tymczasem w Gminie Dolsk można już napotkać kilka ogłoszeń odnośnie organizacji zabaw karnawałowych. Tradycyjnie w okolicy brakować ich nie będzie.

6 stycznia tego typu impreza odbędzie się w Pyszącej. Początek zaplanowano na godzinę 20:00. Jej organizatorami jest Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Nowieczek, a także Rada Sołecka Wsi Nowieczek. O oprawę muzyczną zadba zespół Dynamic, a koszt uczestnictwa pary w tym wydarzeniu to 170 zł.

Natomiast Sołectwo Mszczyczyn zaprasza na wieczorek karnawałowy, które odbędzie się w dniu 13 stycznia na sali w Smogorzewie. Początek wyznaczono na godzinę 19:00. W tym wypadku dla przybyłych par zagra Samers Sax. Zgłoszenia chętnych do udziału w tym wydarzeniu przyjmowane są do 4 stycznia pod następującymi numerami telefonów: 661 378 136 oraz 601 571 396. Koszt uczestnictwa to 170 zł za parę.

Z kolei 3 lutego Rada Sołecka Wsi Trąbinek na czele z p. Sołtys organizuje zabawę karnawałową, która rozpocznie się o 19:00 na sali w Lubiatowie. Koszt uczestnictwa w tej imprezie to 160 zł/para. Do tańca przygrywać będzie Ever Band.

To nie koniec propozycji dla mieszkańców okolicy, którzy lubią zabawę na parkiecie i wykorzystują do tego nadarzające się okazje. Na 2 lutego (godzina 19:00) zaplanowany został Wieczorek Walentynkowy, który odbędzie się na sali w Lubiatowie. Za jego organizację odpowiada Samorząd Mieszkańców Wsi Lubiatowo. Natomiast oprawę muzyczną zapewni popularna w tych rejonach grupa Amigo Band. Koszt za parę to 150 zł.

Jak widać propozycji zabaw karnawałowych nie brakuje, a to jeszcze z całą pewnością jeszcze nie wszystkie alternatywy. Każdy powinien znaleźć dla siebie odpowiedni termin i jeśli jest taka możliwość, a zarazem ochota to powinien wybrać się na takową imprezę. Gorąco prosimy o rezerwowanie sobie najdogodniejszych dat, a następnie zgłoszenie swojego udziału w danej zabawie. Szczegóły na plakatach!

 

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.