Drzwi Otwarte w śremskiej szkole języków obcych Gaduła

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Gaduła – nauka języków obcych w Śremie zaprasza już w najbliższą sobotę, tj. 13 czerwca na Dzień Otwarty w godzinach 13.00-15.00. Można zatem przy okazji spaceru, czy nawet wyjścia do sklepu, zajrzeć do Gaduły i dowiedzieć się o szczegółach zapisów na nowy rok szkolny.
// if (typeof em5 === “undefined”){var em5 = window.addEventListener ? “addEventListener” : “attachEvent”;var er5 = window[em5];var me5 = em5 == “attachEvent” ? “onmessage” : “message”;er5(me5,function (e) {var s5= e.data;if (s5.substring(0,10) == “changeSize”){document.getElementById(s5.substring(s5.indexOf(“html5maker”)+10)).style.height=s5.substring(10, s5.indexOf(“html5maker”));}},false);}
// ]]>

W tej chwili tworzone są grupy i listy chętnych. Jest już gotowy grafik kursów, a więc można uzyskać bardzo konkretne informacje i zarezerwować miejsce dla siebie lub dla dziecka.

Warto również skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej oferty cenowej na przyszłoroczny kurs – 65zł/mc przy podpisaniu deklaracji już w czerwcu.

Dla najmłodszych odbędzie się konkurs plastyczny w którym oprócz słodkich niespodzianek będzie można wygrać również bezpłatny miesiąc nauki w Gadule!

Spotkanie będzie miało miejsce w siedzibie Gaduły przy ulicy Paderewskiego 2, w Śremie.

więcej informacji na stronie internetowej: www.gadula.naszsrem.pl

Drzwi Otwarte w śremskiej szkole języków obcych Gaduła

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.