Otwarcie basenu w Śremie 13 listopada - już oficjalnie
|

Otwarcie basenu w Śremie 13 listopada – już oficjalnie

Śremski Sport podał na swojej stronie internetowej informacje kiedy nastąpi otwarcie basenu w Śremie. Już oficjalnie – otwarcie basenu w Śremie nastąpi 13 listopada br.

W sierpniu 2015 roku roku napisaliśmy o tym, że basen w Śremskie został zamknięty. Od tamtego czasu minęły ponad dwa lata. Rok temu z ogromną satysfakcją przekazywaliśmy wszystkim informację, że od 5 października trwają już “na terenie pobasenowym” 🙂 prace związane z jego modernizacją.

Remont basenu w Śremie (fot.: Jagoda Śliwińska)
Remont basenu w Śremie (fot.: Jagoda Śliwińska)

3 października Śremski Sport (właściciel obiektu sportowego przy ul. Staszica 1 w Śremie) podpisał umowę z wykonawcą, a już dwa dni później, czyli 5 października br. przekazano płac budowy. Koniec inwestycji zaplanowany był na 31 sierpnia 2017. Z wielu różnych przyczyn nie udało się dotrzymać tego terminu, ale najważniejsze, że jest już oficjalna data otwarcia basenu. Przypomnijmy jeszcze raz, że:

Już oficjalnie – otwarcie basenu w Śremie nastąpi 13 listopada br.

Taką informację przekazał Śremski Sport na swojej stronie internetowej:

Uprzejmie informujemy, że otwarcie obiektu sportowego w Śremie nastąpi w poniedziałek 13 listopada 2017 r. Obiekt czynny będzie od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 6:30 do 22:00.

W poniedziałek zapraszamy również na zajęcia fitness, które wracają na sale Śremskiego Sportu ze szkoły podstawowej nr. 5 gdzie przeniesione zostały na czas remontu pływalni. Już w tym tygodniu udostępnione zostaną cenniki jakie obowiązywać będą po otwarciu, oraz regulaminy korzystania z poszczególnych usług Śremskiego Sportu.

Przepraszamy za opóźnienie i dziękujemy za zrozumienie i okazaną cierpliwość.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.