Większa, ale bez kas samoobsługowych – nowa (stara) Biedronka już otwarta

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Większa, ale bez kas samoobsługowych. W dniu dzisiejszym otwarto długo remontowaną Biedronkę przy ulicy Kilińskiego 30 w Śremie. Tłumów przed wejściem jednak nie było 😉

https://www.facebook.com/sremskagrupafotograficzna/photos/a.1521376198133232.1073741828.1517773218493530/1910095729261275/?type=3

Wkrótce możemy spodziewać się modernizacji kolejnych “Biedronek” w naszym mieście. Jak poinformowało nas Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.:

Remont placówki wpisuje się w nasze plany bieżącej modernizacji wybranych sklepów na terenie całego kraju. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań nie tylko wpływają one na atrakcyjność sklepów, ale jednocześnie przyczyniają się do poszanowania środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. W ubiegłym roku unowocześnionych zostało ponad 220 placówek.

Niestety w nowej (starej) Biedronce nie pojawiły się kasy samoobsługowe, które Jeronimo Martins Polska S.A. planuje wkrótce wprowadzać do swoich sklepów.

W odniesieniu do pytania dotyczącego ew. dostępności w wyremontowanej placówce kas samoobsługowych informujemy, że stale prowadzimy wiele testów różnych rozwiązań, które mogą się przełożyć na lepsze doświadczenie zakupowe naszych klientów. Przykładem takiego rozwiązania jest planowany test kas samoobsługowych, które w naszej opinii mogą dodatkowo wesprzeć pracę kasjerów i pomóc zapewnić sprawną obsługę klientów w momentach największego natężenia ruchu w sklepie. O przyszłości tego rozwiązania zdecydują wyniki testu, jednak we wskazanej lokalizacji nie będą one prowadzone.

Pozostaje nam czekać na kolejne remonty “Biedronek” w Śremie. Być może w nich pojawią się pierwsze samoobsługowe kasy 😉

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera