Autorzy zwycięskich projektów Budżetu Obywatelskiego 2017 dziękują za głosy

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Autorzy zwycięskich projektów Budżetu Obywatelskiego Śremu 2017 (Gry podwórkowe w Czwórce, Przyjazny Ogród Życzliwości i Boisko Piłkarskie) dziękują za głosy.

Gry podwórkowe w Czwórce (projekt numer 4), Przyjazny Ogród Życzliwości (projekt numer 12) oraz Boisko Piłkarskie ze sztuczną trawą (projekt numer 14), to projekty, które wygrały w tegorocznym Budżecie Obywatelskim Śremu.

Na naszą skrzynkę mailową wpadła prośba od autorów zwycięskich projektów o udostępnienie poniższych podziękowań, co naturalnie czynimy jednocześnie gratulując świetnego wyniku oraz wygranej.

Serdecznie dziękujemy za głosy na projekty 4, 12 i 14 do Budżetu Obywatelskiego Śremu!

To dzięki Wam w poniedziałek, 25 września br. wybuchła euforia radości wśród dzieci Szkoły Podstawowej nr 4 w Śremie, przedszkola Mali Przyrodnicy i Szkoły Podstawowej w Bodzyniewie.

Nasze projekty zwyciężyły w każdej kategorii porażającą większością głosów!

Już w przyszłym roku zostaną zrealizowane nasze marzenia!

Powtarzając za Januszem Korczakiem:

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się świat!”

Dziękujemy!

To nasz wspólny sukces!

Autorzy zwycięskich projektów Budżetu Obywatelskiego 2017 dziękują za głosy
Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera