Boisko uratowane: Spółdzielnia Mieszkaniowa wsłuchała się w głos mieszkańców

32

Boisko pomiędzy blokami Chłapowskiego 16, a Chłapowskiego 22 w Śremie nie zostanie zlikwidowane. Taką informację otrzymaliśmy od Spółdzielni Mieszkaniowej. Wszystko wskazuje więc na to, że spółdzielnia wsłuchała się w głos większości mieszkańców, którzy licznie protestowali przed likwidacją boiska.

W sierpniu br. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie poinformowała, iż zamierza zlikwidować boisko zlokalizowane pomiędzy budynkiem przy ulicy Chłapowskiego 16, a ul. Chłapowskiego 22. Powodem likwidacji boiska są skargi mieszkańców, którzy uważają, że dzieci grający na nim w piłkę zachowują się… za głośno.

Temat likwidacji boiska zbulwersował na facebooku wszystkich. Posypały się negatywne komentarze oskarżające Spółdzielnie Mieszkaniową za brak wyrozumiałości dla dzieci. Często wulgarne i obraźliwe. Na początku głos sprzeciwu pojawił się jedynie w internecie, ale później mieszańcy przynosili również swoje skargi na piśmie do biura spółdzielni.

Jak się okazało, cała akcja “ratowania boiska” zakończyła się sukcesem, gdyż Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie poinformowała, iż zrezygnowała z próby jego likwidacji.

32 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.