Duet Żak – Maksimovich realizują kolejny projekt muralu w gminie Śrem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Na budynku szkoły w Dąbrowie powstaje właśnie kolejny mural w gminie Śrem. Po pozytywnym odbiorze muralu z Powstańcem, którego odsłonięcie nastąpiło 1 czerwca ubiegłego roku przyszedł czas na kolejną realizację. Tym razem projekt ma być bajkowy i nawiązywać do leśnego otoczenia szkoły.

1 czerwca ubiegłego roku na bloku mieszkalnym przy ulicy Wojska Polskiego 14 odsłonięto pierwszy mural w Śremie „Listy-Powstaniec Wielkopolski”. Pomysłodawcami projektu oraz jego realizacją zajęli się Tomasz Żak oraz Mark Maksimovich. Projektem muralu w Dąbrowie również zajął się ten zgrany duet.

Bardzo  możliwe, aby na kolejnym muralu w Śremie znalazł się portret polskiego boksera Jerzego Kuleja, dwukrotnego mistrza olimpijskiego. Przypomnijmy, że najsłynniejszy w naszym kraju bokser był w latach 70 lub 80 w Śremie. Odwiedził zawodników sekcji bokserskiej Warty Śrem.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera