|||

Książka: Przemysław Borkowski “Zakładnik” [KONKURS]

W amerykańskie święto Halloween chcemy was zabrać do świata krwistego kryminału “Zakładnik” autorstwa Przemysława Borkowskiego, szerszej publiczności znanego z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Niektórzy powiedzą, jak kabareciarz i autor tekstów m.in. do serialu “Ucho Prezesa” może napisać do bólu prawdziwą historię kryminalną… Przeczytaj wywiad z autorem 🙂

https://naszsrem.pl/przemyslaw-borkowski-wywiad-z-wspoltworca-ucha-prezesa/

Podczas porannego programu na żywo do studia telewizyjnego wkracza uzbrojony mężczyzna. Bierze zakładników, zabija jednego z nich, a następnie odczytuje bezsensowne oświadczenie i popełnia samobójstwo.

Był zwyczajnym człowiekiem – mężem, ojcem i dobrze prosperującym przedsiębiorcą.

Co popchnęło go do tego czynu ? Czy był zwykłym szaleńcem, czy też człowiekiem realizującym precyzyjny plan ? Psycholog Zygmunt Rozłucki i dziennikarka Karolina Janczewska – świadkowie tego wydarzenia – postanawiają odpowiedzieć na te pytania, kręcąc reportaż. Ich podróż śladami zamachowca niespodziewanie zamieni się w śledztwo dotyczące tajemniczej śmierci sprzed lat.

Czy zdołają rozwiązać zagadkę z przeszłości ? Czas goni, a od wyniku ich poszukiwań zależeć może życie kilku całkiem niewinnych młodych ludzi.

Zakładnik” to pierwsza część cyklu kryminałów z psychologiem Rozłuckim w roli głównej, która może być Twoja !!!

 

KONKURS !!!

Mamy dla WAS książkę 🙂 Wystarczy napisać NAM: Członkiem jakiego kabaretu jest Przemysław Borkowski ?

Na wiadomości od WAS czekamy do niedzieli, 5 listopada br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku, google+ lub twitterze – jesteśmy prawie wszędzie 🙂 a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Książkę wygrała:

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl/
Przemysła BorkowskiZakładnik“: http://czwartastrona.pl/ksiazki/zakladnik-przemyslaw-borkowski/

 

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_naszsrem_pl

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Podobne wpisy

11 komentarzy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.