Green Bike Cup – rodzinny festyn z zawodami rowerowymi dla dzieci

W sobotę 27 maja w Parku Puchalskiego w Śremie odbędzie się rodzinny Festyn rowerowy. Do wyścigów organizatorzy zapraszają dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Podczas festynu, oprócz zawodów skorzystać będzie można z darmowych atrakcji – dmuchane zabawki, malowanie buziek, modelowanie baloników !. Podczas festynu przy współpracy straży miejskiej kolejny raz odbędzie się akcja znakowania rowerów w ramach kampanii Rowerowy Śrem.

Strażnicy Miejscy rejestrują rower wraz ze zdjęciem, przypisując mu indywidualny numer, który następnie jest umieszczony w Rejestrze Oznakowanych Rowerów. Ponadto każdy rowerzysta otrzymuje potwierdzenie przystąpienia do akcji znakowania rowerów.Do udziału w programie zapraszamy pełnoletnie osoby oraz dzieci wraz ze swoimi opiekunami. Każdy uczestnik programu winien posiadać przy sobie dowód osobisty. Udział w festynie jest darmowy – zapraszamy wszystkie dzieci!

Green Bike Cup

Harmonogram festynu:

16.00 – zapisy w biurze zawodów oraz wydawanie numerów startowych
16.30 – oficjalne rozpoczęcie zawodów
16.45 – start pierwszej grupy
15 minut po zakończeniu ostatniego wyścigu odbędzie się uroczyste wręczenie nagród
19.00 – zakończenie imprezy

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zgłoszeń: REGULAMIN WYŚCIGÓW ROWEROWYCH oraz dostarczenie ZGODY NA UDZIAŁ DZIECKA W ZAWODACH.

Green Bike Cup – rodzinny festyn z zawodami rowerowymi dla dzieci

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.