Książki: Małgorzata Rogala "Zastrzyk śmierci" / Martyna Senator "Z popiołów" [KONKURS]

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Przed świąteczna gorączka się rozkręca… Mamy nadzieje, że znajdziecie chwilkę na oderwanie się od tego… Jeżeli się to udało, mamy dwie propozycję książkowe.

Małgorzata Rogala, to miłośniczka języka francuskiego i muzyki jazzowej. Nałogowa czytelniczka. Lubi wstawać wcześnie rano, pić kawę z kardamonem i wsłuchiwać się w ciszę. “Zastrzyk śmierci” sprawia, że należy jej się miejsce w czołówce polskich autorów kryminałów!

Morderca już wydał wyrok. Zostało niewiele czasu.

Ewa Frydrych znajduje szczelnie owinięte taśmą ciało męża – szefa portalu krytyki kulinarnej, którego opinie nie wszystkim przypadły do gustu. Dlaczego ktoś wstrzyknął mu truciznę i pozbawił życia ? Czy chodziło tylko o zemstę, czy za zbrodnią kryje się coś jeszcze ? Tym bardziej że w podobny sposób giną kolejne osoby. Sprawę prowadzą starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk, którzy próbują rozwikłać serię zagadkowych śmierci.

Tymczasem ktoś wysyła anonimy do młodszej siostry komisarza Tomczyka. Czy ma to jakiś związek ze sprawą ? Kim jest Zosia i dlaczego ktoś musi ją chronić ? Nowe światło na sprawę rzuci niewyjaśniona tragedia sprzed lat, która nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Martyna Senator ukończyła informatykę i ekonometrię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Na co dzień jest jednym z trybików w międzynarodowej korporacji. Pisze niezależnie od pory dnia i nocy, a zamiast kwiatów woli dostawać długopisy. Zodiakalny lew przedstawia książkę “Z popiołów”.

Zasady są proste: Tylko przyjaźń.

Kiedyś wyobrażałam sobie, że moje życie jest pięciolinią, na której każda chwila zostaje zapisana w postaci odpowiednio dobranych nut. A ja niczym wybitny kompozytor codziennie dopisuję dalszą część bezkresnego utworu. Jedne dźwięki są skoczne i wesołe, inne żałosne i pełne melancholii. Wszystkie razem tworzą niepowtarzalną melodię, którą nuci moje serce.

Jednak kilka dni temu wszystko umilkło, a całość zaczęła przypominać urwany hejnał.

Wydarzenia z przeszłości zmieniły Sarę nie do poznania, odcisnęły piętno na jej poczuciu własnej wartości i zaufaniu do ludzi. Jest teraz pewna, że miłość sprowadza się jedynie do cierpienia. Przynosi ból, łzy i rozczarowanie. Przekonał się o tym także Michał, którego wykorzystała była dziewczyna.

Przypadkowe spotkanie dwóch poranionych dusz uruchamia ciąg niespodziewanych zdarzeń i pozwala im poznać życie na nowo. Budowany od lat mur, którym otaczała się Sara, zaczyna pękać za sprawą opiekuńczego Michała.

https://www.youtube.com/watch?v=lxZU_2my1mE

Zainteresowała Ciebie któraś propozycja na grudniowy wieczór ? Chcesz poznań “Zastrzyk śmierci” ? Jesteś zainteresowana/y historią “Z popiołów” Sary i Michała ?

 

KONKURS !!!

Mamy dla WAS owe książki 🙂

Wystarczy napisać NAM tytuł książki wraz z imieniem i nazwiskiem autora 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do środy, 20 grudnia br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku, google+ lub twitterze – jesteśmy prawie wszędzie 🙂 a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrały następujące osoby:

 

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl
Małgorzata Rogala “Zastrzyk śmierci”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/zastrzyk-smierci/

Martyna Senator “Z popiołów”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/z-popiolow/

 

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_naszsrem_pl

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

12 odpowiedzi

  1. Lubię się zrelaksować przy dobrym morderstwie 😉 …Czytałam dwie książki Małgorzaty Rogali i jestem pewna, że "Zastrzyk śmierci" będzie równie dobry!

  2. ZASTRZYK ŚMIERCI. Chcę, żeby odpowiedź była choć trochę kreatywna, więc nie powiem, że chcę, bo mam ochotę go przeczytać. Odpowiedź: "Bo tak!" także nie wywołałaby zamierzonego poruszenia, więc i z niej będę musiał zrezygnować. Z wielki bólem serca informuję, że nie pragnę tej książki, by dokończyć kompletowanie mojej prywatnej biblioteczki (choć jest już sporych rozmiarów, jej wielkość mnie nie zadowala), mimo, iż z pewnością powiększyłaby moje drogocenne zbiory o pozycję o nieodpartej wartości. Nie chcę tej książki ofiarować też nikomu w prezencie (z prostego powodu – nie znam nikogo, kto lubiłby czytać tak bardzo jak ja). Dajcie mi ją! Chcę, by na mojej twarzy znowu zagościł szeroki uśmiech. Mała rzecz a cieszy. Tak po prostu..

  3. Czytam namiętnie, wszystko pani Rogali przeczytałam, oprócz tej, więc z chęcią zgarnę Małgorzata Rogala “Zastrzyk śmierci”

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: