Green Bike Cup – rodzinny festyn z zawodami rowerowymi dla dzieci

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W sobotę 27 maja w Parku Puchalskiego w Śremie odbędzie się rodzinny Festyn rowerowy. Do wyścigów organizatorzy zapraszają dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Podczas festynu, oprócz zawodów skorzystać będzie można z darmowych atrakcji – dmuchane zabawki, malowanie buziek, modelowanie baloników !. Podczas festynu przy współpracy straży miejskiej kolejny raz odbędzie się akcja znakowania rowerów w ramach kampanii Rowerowy Śrem.

Strażnicy Miejscy rejestrują rower wraz ze zdjęciem, przypisując mu indywidualny numer, który następnie jest umieszczony w Rejestrze Oznakowanych Rowerów. Ponadto każdy rowerzysta otrzymuje potwierdzenie przystąpienia do akcji znakowania rowerów.Do udziału w programie zapraszamy pełnoletnie osoby oraz dzieci wraz ze swoimi opiekunami. Każdy uczestnik programu winien posiadać przy sobie dowód osobisty. Udział w festynie jest darmowy – zapraszamy wszystkie dzieci!

Green Bike Cup

Harmonogram festynu:

16.00 – zapisy w biurze zawodów oraz wydawanie numerów startowych
16.30 – oficjalne rozpoczęcie zawodów
16.45 – start pierwszej grupy
15 minut po zakończeniu ostatniego wyścigu odbędzie się uroczyste wręczenie nagród
19.00 – zakończenie imprezy

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zgłoszeń: REGULAMIN WYŚCIGÓW ROWEROWYCH oraz dostarczenie ZGODY NA UDZIAŁ DZIECKA W ZAWODACH.

Green Bike Cup – rodzinny festyn z zawodami rowerowymi dla dzieci
Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera