|

Escape room w Śremie: w styczniu otwarcie pokoju o tematyce horroru

Na początku stycznia odbędzie się otwarcie drugiego escape room w Śremie, a pierwszego o tematyce horroru. Będzie nosił nazwę Crazy Room. Escape rooms, to znane już niemal na cały świecie pokoje ucieczek i zagadek. Aby przejść pomieszczenia i wydostać się z „uwięzi”, trzeba rozwiązać wszystkie łamigłówki przygotowane przez organizatorów.
Idea zabawy typu escape room

Sama idea zabawy espace room została zaczerpnięta z gier komputerowych. Uczestnicy musieli wydostać się z pomieszczenia, rozwiązując serie rebusów i zagadek, szukać ukryte przedmioty, otwierać kolejne tajemne przejścia. W dzisiejszych czasach, kiedy bardzo dużo czasu spędzamy przed komputerem coraz większą popularność zyskują zabawy, które pozwalają na oderwanie się od monitora.

Escape room w Śremie: w styczniu otwarcie pierwszego pokoju
Escape room w Śremie: w styczniu otwarcie pierwszego pokoju

Escape room w Śremie z pokojem o tematyce horroru

W Poznaniu istnieje już kilkanaście pokoi typu escape room. Większość oparta jest na różnorakiej tematyce. W Śremie pierwszy pokój będzie o tematyce horroru. Jak możemy przeczytać na profilu facebookowym organizatorów (https://web.facebook.com/pg/Crazy-Room-1820602954830179): „Chcesz poczuć się jak w filmie lub grze czując prawdziwe emocje i lęk?”. Na wydostanie się z pokoju będzie do dyspozycji 90 minut.

Escape room w Śremie, kontakt:

698 670 483

crazyroom@wp.pl

Similar Posts

2 Comments

  1. Totalny brak wiedzy autora artykułu o tym co dzieje sie w naszym miescie 🙂 nie jest to pierwszy Escape Room ktory działa w Śremie

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.