Tomasz Karolak z gitarzystami w Galerii Polonia Śrem [ZDJĘCIA Szymon Mądry]

Tomasz Karolak z dwoma gitarzystami odwiedził w sobotę, 2 grudnia br. Galerie Polonia w Śremie z mini koncertem.

Aktor, muzyk zagrał główna rolę w serialu stacji TVN „39 i pół”, gdzie zaprezentował swoje wokalne umiejętności śpiewając m.in. utwór „Zabiorę Cię”. Obecnie możemy go zobaczyć w m.in. serialu „rodzinka.pl” oraz świątecznego hitu filmowego „Listy do M. 3”.

Podczas godzinnego koncertu oprócz utworu „Zabiorę Cię”, czy „rodzinka.pl” zgromadzona publiczność mogła posłuchać np. „Całuj mnie”, „Tylko bądź”, a nawet disco polowy przebój „Wolność”.

Tego dnia w galerii handlowej odbywały się animacje dla dzieci, można było skosztować kiełbaski z grilla i grzańca.

foto. Szymon Mądry www.szymonmadry.pl


Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.

Podziel się swoją opinią

Co o tym sądzisz?

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.