Regały chłodnicze, które dopasujesz do potrzeb własnego sklepu spożywczego

Prowadząc sklep spożywczy, właściciele muszą przestrzegać zasad i ustaw regulowanych prawem, które stanowi o bezpieczeństwie sprzedawanych produktów. Niewłaściwe przechowywanie może być źródłem zatruć, problemów zdrowotnych, a to ciągnie za sobą nieprzyjemne konsekwencje. W odpowiedniej prezentacji żywności, a także jej ochronie pomóc mogą specjalistyczne urządzenia, takie jak regały chłodnicze z oferty Bolarus. Firma ta stała się liderem w produkcji i dystrybucji sprzętów. Sprawdź, które z dostępnym urządzeń chłodniczych mogą wpłynąć na sprzedaż asortymentu.

Dlaczego ekspozycja żywności na regałach chłodniczych ma tak duże znaczenie?

Każdy klient chce kupować towar, który swoimi walorami estetycznymi może przekonać potencjalnego kupca o przydatności do spożycia. Jeśli asortyment jest odpowiednio zaprezentowany, konsumenci chętniej po niego sięgają. Nie ma się czemu dziwić. Klienci chcą pozyskiwać towar z pewnych źródeł, gwarantujących świeżość. Na regałach chłodniczych świetnie prezentują się warzywa i owoce. Producent dba o to, aby regały miały odpowiednie oświetlenie, dzięki którym asortyment będzie nie tylko właściwie chłodzony, ale również dobrze eksponowany.

Wybierz regał chłodniczy, który wpasuje się w wyposażenie Twojego lokalu

Każdy mebel, urządzenie i wszystkie akcesoria zajmujące powierzchnię lokalu gastronomicznego czy sklepu mają znaczenie dla ogólnego wystroju wnętrza. Dopasowanie sprzętów jest ważne również ze względu na funkcjonalność pomieszczeń, w których będą się znajdować. W ofercie firmy Bolarus znajdziesz różne wielkości regałów, witryn i innych urządzeń chłodniczych, jakich możesz potrzebować w lokalu. Dopasować możesz nie tylko moduły i ich wielkości, lecz również kolor poszczególnych sprzętów. Specjaliści nie poprzestają na jednym rodzaju oferowanych regałów. Regularnie poszerzają ofertę, korzystają z nowoczesnych rozwiązań, aby wyposażenie sklepów było jeszcze bardziej funkcjonalne i mogło sprawdzić się przez długie lata.

Regały chłodnicze dla utrzymania wysokiej jakości Twojego towaru

Opracowywane przez ekspertów systemy to przemyślane odpowiedzi na potrzeby klientów. Żywność należy przechowywać w określonej temperaturze. Właściciele punktów spożywczych i gastronomicznych nie mogą pozwolić sobie na błędy w tej kwestii. Warunki, w jakich trzymana jest żywność, ściśle określane są również dla kawiarni i cukierni. Regały chłodnicze, które konstruowane są przez firmę Bolarus to również energooszczędne sprzęty. Jakie to ma znaczenie? Urządzenia tego typu działają nieprzerwanie przez kilka lub kilkanaście godzin na dobę. Bardzo często zdarza się, że w ogóle nie są wyłączane. Producenci dbają o to, aby w regałach chłodniczych montować agregaty, które umożliwią oszczędność energii, a tym samym ponoszonych za nią kosztów. Sprawdź ofertę lidera na rynku produkowanych regałów i wybierz jakościowe urządzenie dla swojego lokalu.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.