Elektryczne hulajnogi w Kórniku!

Kórnik dołącza do grupy prawie 40 miast w Polsce, w których można korzystać z elektrycznych pojazdów blinkee.city. Do dyspozycji mieszańców i turystów będzie 20 hulajnóg.

25 czerwca (sobota) elektryczne hulajnogi polskiej marki blinkee.city, pojawią się w centralnych punktach miasta. W pierwszy weekend działalności dostępne będzie 10 pojazdów i jeśli ten sposób transportu spodoba się mieszańcom i turystom, flota zostanie zwiększona do 20 sztuk. Jednoślady są już obecne w wielu miastach w regionie m.in. w Poznaniu, Śremie, Pleszewie, Kaliszu i Jarocinie.

Hulajnogi marki blinkee.city to pojazdy elektryczne. Użytkuje się jej jednoosobowo. Są wyposażone w światła LED z przodu i z tyłu, a także dwa, niezależne od siebie hamulce: elektryczny oraz intuicyjny. Korzystać z usługi wypożyczenia elektrycznych hulajnóg mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, które pobiorą aplikacje blinkee.city i zaakceptują regulamin. Pojazd rezerwuje i uruchamia się za pomocą aplikacji. Można jeździć na elektrycznych pojazdy blinkee.city w Polsce i kilku miastach za granicą: w Rumunii, Słowacji, Czechach i na Węgrzech.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. Powiększyć strefę bo na chwilę obecną strasznie okrojona, cała promenada powinna być do dyspozycji a także strefa do kornik bnin na chwile obecna fajnie ale bez większej strefy niema to sensu

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.