Prostota i nowoczesność – kolekcja mebli dziecięcych Moon marki Pinio

Nowoczesne meble dla dzieci z kolekcji Moon marki Pinio to przede wszystkim ciekawie zaprojektowane łóżeczka. Nie mogło jednak zabraknąć również innych wariantów wyposażenia pokoju. Estetyczne i funkcjonalne rozwiązania zapewniają dzieciom bezpieczeństwo oraz ułatwiają rodzicom zajmowanie się nimi. Co decyduje o wyjątkowym charakterze kolekcji Moon?

Kolekcja Moon – meble dziecięce w ciekawej odsłonie

Marka Pinio doskonale wie, co jest najważniejsze w projektowaniu mebli dziecięcych i udowadnia to za każdym razem, gdy tworzy nową kolekcję. Stawia na prostotę oraz bezpieczeństwo maluchów, ale nie boi się wprowadzać nowe rozwiązania oraz unikalną estetykę. To producent mebli dziecięcych, na którym można polegać ze względu na zaangażowanie we wszystkie etapy produkcji oraz dogłębną analizę potrzeb klientów.

W kolekcji Moon istotną rolę odgrywa prosta i czysta forma. Meble nie mają zbędnych dodatków, ale prezentują się znakomicie. Nowoczesne łóżeczko Pinio moon łatwo odróżnić od wielu innych łóżeczek dostępnych na rynku ze względu na zastąpienie tradycyjnych szczebelków, chroniących dziecko, sekwencją pionowych i ustawionych pod lekkim skosem otworów. Nietypowe rozwiązanie sprawia, że łóżeczko wygląda niekonwencjonalnie, a przy tym lekko i świeżo.

Praktyczne łóżeczko dziecięce Pinio – odpowiednie dla niemowlaka i przedszkolaka

W kolekcji Moon najważniejszą rolę odgrywa łóżeczko. Do łóżeczek o wymiarach 120 × 60 cm oraz 140 × 70 cm można dostawić komodę. Możesz ją kupić również jako mebel do użytkowania niezależnego od miejsca snu. Blat komody jest odpowiednio przystosowany do pełnienia funkcji przewijaka. W ofercie znajdują się ponadto szuflada i barierka. To doskonałe propozycje do pokoju niemowlaka, ale mogą też służyć jako meble dla przedszkolaka. Przede wszystkim decyduje o tym możliwość przeobrażenia łóżeczka.

Zaletę łóżeczka Moon stanowi opcja zdejmowanego boku. Dzięki temu łóżeczko łatwo dostosować do potrzeb rosnącego dziecka. To również doskonały wybór ze względów finansowych. Im większa pociecha, tym niżej obniżasz materac, a na końcu zdejmujesz bok, aby mogła samodzielnie opuszczać łóżeczko. Bezpieczne i komfortowe polskie meble dla dzieci spełniają oczekiwania nawet wymagających rodziców. Zobacz kolekcję Moon na stronie Pinio.com.pl/Moon/, aby przekonać się o jakości mebli.

Meble dla dzieci – jakość potwierdzona atestami

Meble dla dzieci muszą spełniać wysokie polskie oraz europejskie normy jakościowe, aby były dla nich w pełni bezpieczne. Pinio dba, aby wszystkie meble znajdujące się w sprzedaży przeszły odpowiednie testy i uzyskały wymagane atesty. Tylko wtedy meble dziecięce mogą być użytkowane bez żadnych obaw o zdrowie najmłodszych członków rodziny. Meble Moon są wykonane z lakierowanej płyty MDF, a szuflady w komodzie wyposażono w hamulce przeciwdziałające trzaskaniu. Wszystko to sprawia, że meble Pinio są godne polecenia.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.