Policja

Wczesnym rankiem dwa i pół promila za kierownicą

Wczoraj (4 sierpnia), wczesnym rankiem, 49-letni mieszkaniec gminy Brodnica, mając dwa i pół promila alkoholu w organizmie, kierował oplem i dachował na polu. Na szczęście nic nikomu się nie stało i wszystko skończyło się tylko na uszkodzeniach auta, które prawdopodobnie nadaje się do kasacji. Mężczyzna za swoje kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Policjanci, po raz kolejny, apelują o trzeźwość za kierownicą, bo pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie!

4 sierpnia br., o godz. 06.09, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Grabianowie.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci drogówki. Z ich ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Opel Astra, 49-letni mieszkaniec gminy Brodnica, mając dwa i pół promila alkoholu w organizmie, na łuku drogi stracił panowanie na autem i dachował na przydrożnym polu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala i po badaniach zwolniony do miejsca zamieszkania. Tak więc na szczęście nic nikomu się nie stało i wszystko skończyło się tylko na uszkodzeniach auta, które prawdopodobnie nadaje się do kasacji.

Teraz sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego i 49-latek za swoje kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Mundurowi zatrzymali mu też prawo jazdy.

Po raz kolejny policjanci apelują o trzeźwość za kierownicą, bo pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie! 

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.