Zderzenie w Śremie na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Kajetańczyka

1 500 złotych ma do zapłacenia sprawczyni zdarzenia drogowego, do którego doszło w Śremie na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Kajetańczyka. Kierująca Fordem Focusem nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Mazdą 2 i doszło do zderzenia pojazdów. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Najbardziej „ucierpiała” mazda, a ponadto uszkodzony został znak drogowy oraz tablica reklamowa.

Od 1 stycznia tego roku obowiązuje nowy taryfikator, na bazie którego pracują także śremscy policjanci. Nowe uregulowania prawne piętnują najbardziej niebezpieczne manewry i nieodpowiedzialne zachowania na drogach.

W minioną środę, 23 marca około godz. 14.15, kierująca Fordem Focusem 29-latka wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Mazdą 2 i doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący samochodami byli trzeźwi i naszczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Najbardziej „ucierpiała” mazda, a ponadto uszkodzony został znak drogowy oraz tablica reklamowa.

Sprawczyni kolizji, za niezachowanie należytej ostrożności i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, została ukarana mandatem w wysokości 1 500 złotych.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.