Zatrzymali 36-letniego śremianina, który znęcał się nad rodzicami – teraz za to odpowie

Komenda Powiatowa Policji w Śremie
Komenda Powiatowa Policji w Śremie
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 36-letniego śremianina, który znęcał się nad swoimi rodzicami. Agresor wielokrotnie wszczynał domowe awantury. Spowodował poważne obrażenia twarzy u swojego ojca, a matkę dusił rękoma za szyję. Sąd przychylił się do wniosku Policji oraz prokuratury i zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt.

30 grudnia 2020 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Śremie zgłosił się śremianin, który powiadomił o tym, że jego 36-letni syn uderzał go pięścią i spowodował poważne obrażenia twarzy.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego. W trakcie prowadzonego postępowania funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy, z którego wynika, że agresywny 36-latek od kilku miesięcy znęcał się nad swoimi rodzicami. Mężczyzna mieszkał z nimi i będąc pod wpływem alkoholu wielokrotnie wszczynał awantury. Właśnie podczas takiej pijackiej burdy dotkliwie, dwukrotnie uderzył ojca pięścią w twarz i spowodował u niego poważne obrażenia. Poza tym matkę również uderzał, a nawet dusił rękoma za szyję powodując zadrapania, krwawienia i skaleczenia.

W związku z takimi ustaleniami 21 stycznia br. policjanci zatrzymali 36-letniego agresora, który najpierw został osadzony w śremskiej Komendzie. Tu usłyszał zarzut psychicznego i fizycznego znęcania sie nad swoimi rodzicami. 23 stycznia sąd przychylił się do wniosku Policji oraz prokuratury i zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt.

36-latek, który znęcał się nad rodzicami był już wcześniej notowany. Między innymi w związku z tym, że będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury i znęcał się fizycznie oraz psychicznie nad swoją konkubiną. Mężczyzna ma na swoim koncie także kradzieże, oszustwo, pobicie i prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości. Odbywał już też kary pozbawienia wolności.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.