Kryminalni zatrzymali poszukiwanych listami gończymi, którzy ukrywali się poza powiatem śremskim

W ubiegłym tygodniu śremscy kryminalni na terenie Poznania i powiatu poznańskiego zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi, którzy ukrywali się i nie zgłaszali do odbycia kar pozbawienia wolności. 26-latek skazany został za kilkukrotne prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, a 43-latek za popełnione dwukrotnie przestępstwo niealimentacji. Teraz już obaj zatrzymani odbywają kary w areszcie.

Policjanci Wydziału Kryminalnego ze śremskiej Komendy, którzy specjalizują się w poszukiwaniach osób, wpadli na trop dwóch ukrywających się mężczyzn poszukiwanych listami gończymi, którzy nie zgłaszali się do odbycia kar pozbawienia wolności.

W miniony wtorek, 13 lipca, kryminalni w Poznaniu zatrzymali 43-latka dwukrotnie skazanego za niealimentację i poszukiwanego na podstawie listu gończego oraz nakazu doprowadzenia, które wydane zostały przez sąd w Śremie. Zatrzymany trafił do aresztu, gdzie odbywa karę 14 miesięcy pozbawienia wolności.

Natomiast, w czwartek 15 lipca, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego  na terenie wioski w powiecie poznańskim zatrzymali 26-latka z gminy Książ Wielkopolski, który poszukiwany był na podstawie czterech listów gończych i ukrywał się od kilku miesięcy. Mężczyzna skazany został na łączną karę 3 lat pozbawienia wolności za popełnione czterokrotnie przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.