Noworoczny nabór do Śremskiej Sekcji Bokserskiej

Wraz z nowym rokiem Klub Sportowy WARTA Śrem rozpoczyna nowy nabór do sekcji bokserskiej grup dziecięcych i młodzieżowych.

Systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm. Pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Ponadto, uprawianie boksu poprawia kondycję, koryguje sylwetkę, niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania. Boks uczy wzajemnego szacunku, wiary w siebie, samodzielności, a także zaufania do swoich umiejętności.

Jeżli masz wątpliwości czy ta forma rekreacji ruchowej jest odpowiednia dla twojego dziecka zapoznaj się z tym ARTYKUŁEM

Boks jest jedną z najlepszych form treningu wytrzymałościowego i dynamicznego – to sport, który kształtuje charakter, uczy pokory, cierpliwości i determinacji w dążeniu do celu. Poprawia sprawność fizyczną i kondycję ogólną!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych bez względu na płeć, wiek, wzrost czy wagę na treningi od całkowitych podstaw! Zajęcia sportowe odbywają się conajmniej dwa razy w tygodniu z podziałem na grupy zaawansowania.
Trenujemy w specjalnie wyposażonej sali do Sportów Walki znajdującej sie w obiekcie Śremskiego Sportu pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów.
Dorosłych z koleii zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Strefy Walki – kupując karnet Śremskiego Sportu gdzie poza zajęciami grupowymi dostępna jest w ofercie siłownia oraz strefa cardio! “- zachęca trener Patryk Klupś

*Styczniowy nabór prowadzimy do następujących grup młodzieżowych:

BOXING KIDS – 7 – 9 lat
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

GRUPA MŁODZIK – 10 – 12 lat
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

GRUPA JUNIOR – 13 – 16 lat
Zajęcia odbywają się dwa trzy w tygodniu.

GRUPA REKREACYJNA/Senior- 17 + lat
Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu w ramach karnetu Strefa Walki Śremski Sport

DLA POCZĄTKUJĄCYCH /Senior– 17 + lat z tzw. “zerowym” stażem
Zajęcia odbywaja się dwa razy w tygodniu ramach karnetu Strefa Walki Śremski Sport

ZAPRASZAMY!

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.