Policja

Podejrzany o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoimi rodzicami jest w areszcie

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się. 45-letni mieszkaniec gminy Dolsk usłyszał zarzut znęcania się nad swoimi rodzicami. Sąd na trzy miesiące tymczasowo aresztował mężczyznę.

W ostatnim tygodniu października 2020 roku śremscy kryminalni prowadzili równolegle dwie odrębne sprawy związane z psychicznym i fizycznym znęcaniem się.

29 października br. w śremskiej Komendzie zgłosił się starszy mieszkaniec gminy Dolsk, który powiadomił o tym, że od stycznia 2018 roku jego 45-letni syn znęca się psychicznie i fizycznie nad nim i jego żoną poprzez wszczynanie awantur domowych, podczas których dochodzi do przemocy. Po ostatniej takiej awanturze starszy mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. W związku z tą sprawą kryminalni również zatrzymali 45-latka, który usłyszał zarzut znęcania się nad swoimi rodzicami.

Komenda Powiatowa Policji w Śremie

W miniony piątek (30 października), na wniosek Policji i prokuratury, sąd na 3 miesiące tymczasowo aresztował mężczyznę podejrzanego o znęcanie się. Sprawa jest w toku.

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.