Podejrzany o znęcanie się nad partnerką jest w areszcie

Komenda Powiatowa Policji w Śremie
Komenda Powiatowa Policji w Śremie
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad partnerką. Sąd na trzy miesiące tymczasowo aresztował obu mężczyzn.

W ostatnim tygodniu października 2020 roku śremscy kryminalni prowadzili równolegle dwie odrębne sprawy związane z psychicznym i fizycznym znęcaniem się.

27 października br. funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego wszczęli czynności w związku z informacjami o agresywnym zachowaniu się 24-letniego śremianina. Młody mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad swoją partnerką. Z materiałów zebranych w sprawie wynika, iż ostatecznie pokrzywdzona kobieta uciekając przed agresją partnera wybiegła na taras, uderzyła się o poręcz balustrady, straciła równowagę i wypadła z balkonu na drugim piętrze. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Komenda Powiatowa Policji w Śremie

W miniony piątek (30 października), na wniosek Policji i prokuratury, sąd na 3 miesiące tymczasowo aresztował mężczyznę podejrzanego o znęcanie się. Sprawa jest w toku.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.